» MAHZUNİ ŞERİF TÜRKÜLERİ DİNLE - MAHSUNİ ŞERİF DİNLE


    Çağımızın gördüğü en büyük ozanlarından biri olan Aşık Mahzuni Şerif türkülerinden en güllerini bu sayfamıza eklemeye gayret ettik. Bir televizyon programında kendisine bazılarının Mahsuni Şerif kimilerinin Mahzuni Şerif dediği söylenmiş ve hangisinin doğru olduğu sorulmuştu, değerli ozanda genel anlamda ikisinden de memnun olduğunu belirtmişti. Birçok sanatçı tarafından türküleri seslendirilen Mahzuni Şerif büyük bir alçakgönüllülük göstererek bu konuda herhangi bir sorun çıkarmamıştır. Değerli ozanın 50 kasedinin yanı sıra 7 adet kitabıda yayınlanmıştır. En güzel Mahsuni türküleri bir liste halinde online dinleme için sunulmuştur. İyi dinlemeler...

Değerli sanatçımız için hazırladığımız sayfayı geliştirmiş olmaktan kıvanç duyuyoruz. Şuan için 30 ayrı Mahzuni Şerif türküsü ile birlikte bunlarla alakalı olan türküler listesi ve benzer sanatçılar listesi videonun altına menü olarak eklenmiştir..

Mahsuni Şerif'in güzel türkülerinin bulunduğu sayfamızı son olarak 8 şubat 2015 tarihinde değiştirdik, ilk türkü olamasada sonrasındaki türkülerde değişiklik hissedebilirsiniz istediğiniz türküyüde aşağıdaki seçeneklerden seçerek dinleyebilirsiniz..

 

Duyuru
necekEkle
Görüþ ve önerilerinizi bizimle paylaþabilirsiniz !